Opis produktu

Konik z serii "naciśnij i jedź" firmy Kiddieland z pewnością zaciekawi nawet młodsze dzieci, już od 9 miesiąca życia, pobudzając je do aktywizacji i pierwszych ruchów celowych poprzez zachęcenie do raczkowania.
Zabawka rozweseli dziecko grając wesołe melodie, wydając realistyczne dźwięki rżenia i stukotu końskich kopyt. Naciskając zieloną piłeczkę nie tylko uruchamiają się dźwięki, ale również konik samodzielnie jedzie, przez co zachęca malucha do ruchu i złapania go. Dodatkowo przekręcając główkę kucyka dziecko usłyszy delikatne turkotanie oraz rżenie. Przez swoje funkcje konik pobudza zmysły maluszka i zachęca do wesołej zabawy.
Polecamy również z serii "naciśnij i jedź": krówkę, lokomotywę, samochód policyjny, samochód strażacki, samolot i wyścigówkę.

FUNKCJE ZABAWKI:
- po naciśnięciu na zieloną kuleczkę kucyk jeździ samodzielnie,
- gra skoczne melodyjki bardzo dobrej jakości,
- wydaje realistyczne odgłosy rżenia i stukotu kopyt,
- przekręcając głowę konika usłyszysz zabawny dźwięk clik-clik (turkotanie), a potem rżenie konika.

Kiddieland to zabawki dla dzieci od 3 miesięcy do 4 lat. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Każda zabawka posiada ciekawe funkcje, niesamowitej jakości dźwięki i piękne światełka. Zabawki muzyczno-ruchowe z tej serii korzystnie wpływają na rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz umysł dziecka. Nie tylko bawią, ale i przez swój wygląd uczą rozpoznawania kształtów, kolorów oraz dźwięków.

Zabawka wymaga baterii typu 2x1,5v AA /LR6/ (załączone baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 19x18x11cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Zabawki - Numer handlowy: 50108

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator