Opis produktu

Lampka nocna, uśmiechnięta ośmiornica w kolorze niebieskim jest kompaktowym i funkcjonalnym rozwiązaniem, szczególnie w podróży i kiedy Twoje dziecko boi się zasnąć w ciemnościach. Jej dogodne rozmiary pozwalają na bezproblemowe zabranie jej ze sobą, gdziekolwiek się wybieracie, a także na użytkowanie w domu.
Ponadto lampka jest wspaniałą dekoracją sypialni. Została stworzona w oparciu o tradycyjną lampkę żółw, wyświetla konstelacje gwiazd, ale oprócz tego przyjazne małe rybki puszczające bańki w dwóch kolorach: niebieskim i zielonym.
Plastikowy kwiatuszek wyświetla iluminację świateł i kształtów w uspokajających kolorach, delikatnie przyzwyczajając dziecko do mroku. Koi zmysły dziecka, ułatwia zasypianie i pomaga w złagodzeniu strachu przed ciemnością. Lampka wyłącza się automatycznie po 45 minutach tworząc w pokoju kompletną ciemność, która jest zalecana przez pediatrów podczas snu.
Może służyć jako lampka nocna już od dnia narodzin lub zapewnić spokojne zasypianie dla starszych dzieci.

Funkcje zabawki:
- lampka wyświetla na suficie i ścianach pokoju dziecka rozgwieżdżone niebo i niewielkie rybki z bąbelkami,
- wyświetlane kolory: niebieski i czerwonyzielonycznie,
- delikatne światełka koją zmysły dziecka, przez co ułatwiają mu zasypianie i łagodzą strach przed ciemnością.

Lampka posiada:
- główny przełącznik ON/OFF znajdujący się w dolnej części zabawki,
- dodatkowe 2 przełączniki z tyłu zabawki; wciśnięcie prawego uruchamia wyświetlanie automatyczne, a wciśnięcie lewego powoduje zmianę koloru wyświetlania,
- regulator czasowy, który wyłącza lampkę po 45 minutach, aby uruchomić ponownie projekcję wystarczy nacisnąć lewy przycisk
- sygnalizację diody led, kiedy baterie są słabe.

Dokonała jakość materiału, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół wykonania sprawiają, że zabawki firmy CLOUD B w przeciwieństwie do innych tego typu produktów, staną się niezawodnym towarzyszem Twojego dziecka przez wiele lat.

CloudB zaprasza Twoje dziecko do Krainy Dobrych Snów. Polecamy łatwe do zamocowania na łóżeczkach, wózkach lub fotelikach pozytywki, poduszki, które mogą stać się przytulankami oraz Magiczne Konstelacje – lampki zmieniające sufit w rozgwieżdżone niebo.

Wymiary opakowania: ok. 21x12,5x12cm
Produkt wymaga 3 baterii AAA 1.5V (w zestawie baterie testowe).
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: CLTO-7451-BL

Zabawki - Numer handlowy: 23184

Opinie klientów

  • Ocena:

    Ocena 5

    Dodano: 13-09-2018

    Bardzo fajna. Przyjemne światlo.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator